דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על קטגוריות ניתוחיות
קטגוריות ניתוחיות
דלג על Banners
Banners
זימון תור
דלג על Banners
Banners
פורום ברך ופרק ירך

email marketing

חוות דעת רפואית-אחוזי נכות

 
חוות דעת אורטופדית

חוות דעת אורטופדית

ד"ר סוזנה הורוביץ מוכרת כאחת האורטופדים המנוסים בארץ המתמחים בעריכת חוות דעת רפואיות בתחום האורטופדי, וקביעת אחוזי נכות.
ד"ר סוזנה הורוביץ היא כירורגית-אורטופדית בכירה במערך האורטופדי של בית החולים ע"ש שיבא, תל השומר, והיא ממונה כמומחית אורטופדית על ידי בתי המשפט ובתי הדין לעבודה בכל רחבי הארץ, וכמומחית מוסכמת מטעם שני הצדדים.
ד"ר סוזנה הורוביץ צברה ניסיון רב שנים בהערכה ראשונית ומהירה של אחוזי נכות, ובעריכת חוות דעת אורטופדיות. במקביל לעריכת חוות הדעת, ניתן ייעוץ רפואי משלים שמטרתו מיצוי הזכויות עקב הנכות.
הערכת אחוזי נכות

הערכת אחוזי נכות

המומחיות הרפואית והניסיון המצטבר של ד"ר סוזנה הורוביץ בתחום זה, מקטינים בדרך כלל לאין שיעור את הסיכון, בכך שבמקרים מסוימים מתאימים, נמנע מהנפגע פתיחה בהליך משפטי מיותר. מאידך, מאובחנות במקרים רבים אצל הנפגע פגימות רפואיות בעלות משמעות רבה לעניין הנכות הרפואית, שהחולה לפעמים אינו מודע לקיומם או שאינו מיחס להם חשיבות בשל חוסר ידע רפואי.
ייעוץ רפואי מקיף

ייעוץ רפואי מקיף

על מנת לסייע לך לממש את הזכויות הנובעות ממצבך הרפואי, תעריך ד"ר סוזנה הורוביץ הערכה מוקדמת ומהירה את אחוזי הנכות, תפנה אותך לבדיקות רפואיות משלימות חיוניות להוכחת הנזק הרפואי, תעריך ותתייחס למצב רפואי קודם, תעריך את ההשפעה התפקודית של הנכות, ותבסס את הקשר הסיבתי בין התאונה לבין הנכות.
חוות דעת רפואית לביטוח לאומי

חוות דעת רפואית לביטוח לאומי

אם הנך סובל מנכות כללית, או מנכות שנגרמה בתאונת עבודה, או מנכות מעבודה שנגרמה אט אט במשך השנים עקב תנאי עבודה שאינם הולמים (מיקרוטראומה), או ממחלת מקצוע, או שאתה סובל מנכות שנגרמה בתאונת דרכים בזמן או בדרך אל ו/או מהעבודה, הנך זכאי לקבלת לקבלת גמלה מביטוח לאומי.
לקבלת ייעוץ

לקבלת ייעוץ

לקבלת ייעוץ בעניין חוות דעת רפואית, נכות, אחוזי נכות או תביעה לנכות, תוכל להציג את בעייתך ושאלתך לד"ר סוזנה הורוביץ במסגרת הפורום באתר.

לקביעת תור לבדיקה ועריכת חוות דעת רפואית טל 03-6347038.
דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
כל המידע הכלול באתר זה, הנחזה רפואי או אחר, ניתן כמידע כללי בלבד, והוא אינו מהווה ייעוץ רפואי ו/או תחליף לייעוץ רפואי.
All the information on this site is provided as general information only, and it is not a medical advise
השימוש באתר בהתאם להסכם שימוש.
The use of this site is according to these terms
כל הזכויות שמורות © דר' סוזנה הורוביץ
מגדל מרכז ויצמן | קומה 14 | רח' ויצמן 14 תל אביב-מיקוד 64239
טל: 6347038 03 :Tel| פקס: 9571206 09 :Fax
clinic@knees.co.il
עבור לתוכן העמוד