דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על קטגוריות ניתוחיות
קטגוריות ניתוחיות
דלג על Banners
Banners
זימון תור
דלג על Banners
Banners

email marketing

הפילוסופיה הטיפולית - One stop shop

הניסיון הרב בניתוחי ברכיים, ובניתוחי פרק ירך, וההתמחות בכל סוגי הטכניקות הניתוחיות בתחום מאפשרים לד"ר סוזנה הורוביץ להתאים לחולה את סוג הניתוח המתאים ביותר עבורו (one stop shop), עם ההתערבות הניתוחית המינימלית האפשרית, ובו בעת עם סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר.

למרות ניסיונה הכירורגי העשיר, הפילוסופיה הטיפולית של ד"ר סוזנה הורוביץ רואה בהתערבות ניתוחית מוצא אחרון בלבד. הידע הרב שנצבר אצל ד"ר סוזנה הורוביץ לגבי הסיכונים הכרוכים בכל ניתוח, ולגבי הקשיים והמגבלות לחולה בתקופת ההחלמה והשיקום, מניע את ד"ר סוזנה הורוביץ להמליץ על ביצוע ניתוח רק במקרים בהם מחלת מפרקים או פגיעה טראומטית, אינם מגיבים באופן משביע רצון למגוון האפשרויות הטיפוליות השמרניות, בלא התערבות כירורגית.

רק לאחוז קטן של חולים ממליצה ד"ר סוזנה הורוביץ על התערבות כירורגית מיידית. אלה הם בדרך כלל חולים הסובלים משברים עם תזוזה, אתלטים צעירים וחולים מבוגרים יותר העוסקים בפעילויות ספורטיביות, והסובלים מפגיעות בברכיים.

במקרים בהם התערבות ניתוחית היא הכרחית, ניסיונה הרב של ד"ר סוזנה הורוביץ בניתוחים ארטרוסקופים, מעמידים בפני החולה אפשרויות ניתוחיות-פולשניות-מינימליות (minimal invasive), המבוצעות על ידי ציוד כירורגי משוכלל, דרך חתכים בעור שאינם עולים בדרך כלל על מילימטרים ספורים. גישות ניתוחיות מינימליות אלה, מקצרות בדרך כלל את תקופת ההחלמה במידה משמעותית ביותר, משפרות מהותית את סיכויי השיקום והחזרה לחיים פעילים, ומקטינות את הסיכונים לחולה הכרוכים בכל התערבות ניתוחית.

דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
כל המידע הכלול באתר זה, הנחזה רפואי או אחר, ניתן כמידע כללי בלבד, והוא אינו מהווה ייעוץ רפואי ו/או תחליף לייעוץ רפואי.
All the information on this site is provided as general information only, and it is not a medical advise
השימוש באתר בהתאם להסכם שימוש.
The use of this site is according to these terms
כל הזכויות שמורות © דר' סוזנה הורוביץ
מגדל מרכז ויצמן | קומה 14 | רח' ויצמן 14 תל אביב-מיקוד 64239
טל: 6347038 03 :Tel| פקס: 9571206 09 :Fax
clinic@knees.co.il
עבור לתוכן העמוד